אודות החברה

ה' באייר נדל"ן מתמחה בשיווק מכירות וניהול של נדל"ן בדגש על נדל"ן יוקרה בישראל ובעולם. החברה בעלת ניסיון בפרויקטים מגוונים הכוללים דירות יוקרה ומגדלים באזור הצפון הישן והחדש של תל-אביב.

ה' באייר הינה בבעלותם של גיל נסים ועובד זנגי אשר מביאים עימם ניסיון של 3 עשורים ביצירת הצלחות. החברה שיווקה אלפי יח' דיור, מגדלים ודירות יוקרה בפרויקטים רבים ומגוונים ומספקת מעטפת רחבה אשר מלווה את הלקוח מתחילת הדרך ועד המטרה הסופית, זאת לפי צרכיו ורצונותיו של הלקוח ובדיסקרטיות רבה.

*ה' באייר נדל"ן מעניקה שרות אדריכלי לדירות יוקרה ועיצוב פנים מישראל ואיטליה.

*ייצוג ויעוץ משפטי מלווה ע״י משרדי עו״ד מהטובים בארץ.

*יעוץ ומימון פיננסי מלווה ע״י הבנקים וחברות מימון המובילות בישראל.

לחברה קשרים עסקיים ענפים עם בכירי עולם העסקים בישראל והיכרות עמוקה עם עולם הנדל"ן בישראל.

גיל נסים

גיל נסים בעל ידע וניסיון רב בתחום העסקי. לגיל ישנו רקע מקצועי בעולם העסקים בישראל ובחו"ל הכולל רשת ענפה של קשרים אישיים עם הקהילה היהודית במערב אירופה. את הידע הנרחב שצבר עם השנים הוא משתף בהרצאות מגוונות בתחום העסקים והנדל"ן. כמו כן, הוא נולד בתל אביב וגדל והתחנך באזור צפון תל-אביב, לכן הוא גם מכיר היטב את צרכיהם של תושבי האזור ואת היתרונות שיש לאזור להציע.

עובד זנגי

עובד זנגי היה בעברו סמנכ"ל בקרן פייר של זלמן שובל ושלמה גרופמן ובעל ניסיון של כ-30 שנה בתחום הנדל"ן. בין היתר, הוא שיווק פרויקטים גדולים ומבוקשים, בניהם העסקה של הפנטהאוז היקר ביותר בישראל ששוויו כ-80 מיליון שקלים, פרויקט הירקון 96. בין לקוחותיו הגדולים בעולם ניתן למצוא גם את משפחת קרדשיאן המפורסמת. מעבר לכך, עובד הוא מומחה בשיווק לקהילות היהודיות בחו"ל ועבד עם מדינות רבות בעולם, בניהן צרפת, מוסקבה, גרמניה, ארצות הברית, דרום אפריקה ועוד מדינות נוספות בעולם.